فارسی
English

شركت آرتنوس آريا يكي از شركت هاي پيشگام در تكنولوژي اطفاء حريق بوده و در اين زمينه تامين كننده محصولات با كيفيت و استاندارد بالا مي باشد.

اين شركت در حال حاضر تامين كننده سيستم ها و تجهيزات اعلام و اطفاء حريق در سراسر كشور و در صنايع گوناگون مانند نفت و گاز، فولاد، پتروشيمي، نيروگاه ها، بنادر و آتش نشاني هاي محلي مي باشد.

اين شركت موقعيت خود را در صف اول شركت هاي تامين كننده تجهيزات و خدمات اطفاء حريق از طريق سرمايه گذاري مداوم در آموزش پرسنل و ارتقاء سطح كيفي خدمات حفظ نموده و از اين طريق توانسته است خدمات ارزنده اي را به صنايع كشور ارائه نمايد.

محصولات اين شركت همواره از بالاترين استانداردها و گواهينامه هاي كيفي بين المللي

از جمله VDS, LPCB, FM, UL برخوردار بوده و همواره سعي ما در محافظت از جان، اموال و دارايي هاي مشتريان مي باشد.

علاوه بر ارائه و تامين محصولات با كيفيت بالا آرتنوس آريا همچنين پيشگام در طراحي، نصب و راه اندازي سيستم هاي كشف، اعلام و اطفاء حريق در سراسر كشور بوده و از اين طريق موقعيت خود را به عنوان يكي از برترين و كارآمدترين شركت هاي فعال در زمينه تكنولوژي اطفاء حريق با رعايت مسائل و موارد زيست محيطي تثبيت نموده است.

اگر شما در حال حاضر يكي از مشتريان محصولات و خدمات ما هستيد از شما كمال تشكر را داريم و اگر نه شما را به پيوستن به جمع مشتريان اين شركت و بهره مند شدن از خدمات آن در راستاي رسيدن به آينده اي ايمن دعوت مي نماييم.

دفتر مركزي شركت آرتنوس آريا در تهران بوده و شركت هاي همكار ما در كشورهاي انگلستان، امارات متحده عربي و هندوستان ما را در رسيدن به اهداف ذكر شده ياري مي نمايند.

مسئوليت هاي شركت:

محيط زيست: تعهدات اي شركت در زمينه به حداقل رسانيدن تاثيرات زيست محيطي محصولات از طريق ارائه محصولات بي خطر براي محيط زيست و پايش و مديريت تاثيرات زيست محيطي در هر پروژه اجراء مي گردد.

كارمندان: تمامي كارمندان فني اين شركت در زمينه كار خود از دانش كافي برخوردار بوده و آموزش هاي لازم را در اين راستا گذرانده اند.

تعهدات اخلاقي: شركت آرتنوس آريا متعهد به ارائه راه حل هاي موثر در راستاي كمك به ايمن نگه داشتن انسان ها و اموال مي باشد و اين امر دليل زحمات كارمندان اين شركت در راستاي افزايش و پيشرفت ايده هاي جديد مي باشد.

مديريت: شركت آرتنوس آريا در حال حاضر توسط آقاي سعيد حافظ مديريت شده كه ايشان داراي سابقه طولاني و تحصيلات در اين زمينه و آشنا با مفهوم اطفاء حريق بوده و همواره در تصميم گيري هاي خود اصول اخلاقي تجارت را رعايت مي نمايند.

هدف آرتنوس آريا قرار گرفتن در رتبه اول فهرست مشتريان به واسطه طراحي و تامين تجهيزات اطفاء حريق بر اساس آخرين دستاوردهاي تكنولوژي با كيفيت و استاندارد بالا مي باشد.

ما ورود شما را به شركت آرتنوس آريا خوشامد گفته و همواره آرزومنديم شما و اموال و دارايي هايتان در نهايت ايمني حفظ و نگهداري گردد.

بیشتر بدانیم
بیشتر بدانیم
نشانی : تهران ، میدان گلها انتهای فتحی شقاقی تقاطع بزرگراه گمنام پلاک 83 واحد 6 تلفن : 88636160-021
© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت طراحی سایت ایده پویا می باشد.